(no subject)

Thursday, February 6th, 2014 16:15
mamay: (Бєньдєровєць!)
[personal profile] mamay

К сожалению, бывает,
Что милицией пугают
Непослушных малышей.
Как родителям не стыдно?
Это глупо и обидно!
И, когда я слышу это,
Я краснею до ушей...-


Ви дорогенькі мої пам'ятаєте, шо я в молодості був настоящім совєтским міліцананєром.
Тому не те шоб для вас, бо думаю серед вас дебілів немає, но може треба буде комуто дебільному пояснювати то ви вспомнітє мої поясненя.

так от я не міністр внутрішніх дєл і даже не генерал, поетому я дуже харашо знаю шо таке "закон о міліції" потому шо я понімаю генералам і міністрам закон не писан, а от обичному міліцанєру без етого нікуда!
принаймі так було в ті самі ліхієдів'яностиє.
Отже що до застосування зброї.
Чи можна в людей стріляти з пістолєта? спитаєте ви
отвєт буде гєніально прост. ну єслі єсть такіє шо умудряються в людей хуєм тикати, то чого б і не вистрєліть?
шо отак в кого шочєш в того і стрєляєш раз в тебе на лобі кокард?
а шо хуєм тикають в кого попадя?
інимі словами стрілять можна в кого завгодно, но це буде обичний крімінальний злочін і розглядається він на обичних основаніях, трохи тільки сроки рассматрєнія були швидші ніж як би то стріляла цивільна людина.

А от застосування зброї, як про це каже закон то є згідно із законом право співробітника як крайній заход в регламентованих випадках і в статті 15й закону вони ці випадки обговорюються

от ці випадки (правки я прибрав воно сущєствєнно не змінює)

1) для захисту громадян від нападу, що загрожує їх життю і здоров'ю, а також звільнення заложників;

2) для відбиття нападу на працівника міліції або членів його сім'ї, якщо їх життю або здоров'ю загрожує небезпека;

3) для відбиття нападу на охоронювані об'єкти, конвої, жилі приміщення громадян, приміщення державних і громадських підприємств, установ і організацій, а також звільнення їх у разі захоплення;

4) для затримання особи, яку застали при вчиненні тяжкого злочину і яка намагається втекти;

5) для затримання особи, яка чинить збройний опір, намагається втекти з-під варти, а також озброєної особи, яка погрожує застосуванням зброї та інших предметів, що загрожує життю і здоров'ю працівника міліції;

6) для зупинки транспортного засобу шляхом його пошкодження, якщо водій своїми діями створює загрозу життю чи здоров'ю громадян або працівника міліції.

Забороняється застосовувати і використовувати вогнепальну зброю при значному скупченні людей, якщо від цього можуть постраждати сторонні особи.


Працівники міліції мають право використовувати зброю для подання сигналу тривоги або виклику допомоги, для знешкодження тварини, яка загрожує життю і здоров'ю громадян або працівника міліції.


от же ми з вами бачимо, шо правда, єслі хто то з палкою біжить до міліцейского кордона, то можна стріляти насмєрть, но єслі там багато людей то ні-мож-на! тоесть можна конєшно, но при цьому, як шо буде за допомогою зброї поранено або вбито нападника, то міліцанєр порушив пряму заборону написану у законі, а як що постраждали сторонні люди, то то звичайний кримінал, як би він вийшов як у москві і став стріляти в людей на право і на лєво

і не потрібно ні яких указів о разрєшенії стрілять, є тільки роспорядженя взяти з собою зброю, або ні. і далі кожин мєнт діє на основанії закону і власного розсуду і відповіда соотвєтствєнно за кожен вистрел, про що пише рапорт.
це ж не так як у фільмі про мушкітьоров : вишикувались проізнєслі фразу "імєєм чєсть атакавать вас гаспада" і всьо такоє.
все описує закон. нема ніякого вони пєрвиє началі, або а от місяцб назад хто то кому то на піджак плюнув. це все гімна варте.
тільки ситуація на відстані однієї секунди і тільки особиста відповідальність прописана в законі. нічого там нема про поперджувальні вистрєли і стрєльбу в ноги. є оті наведені случаї коли можна застосовувати зброю, як останній довод.

це все що стосується законності і можливості.
А як що перенести питання в площіну, а чи можна застосовувати зброю незаконно, чи заряжати зброю своїми набоями, чи там в рапорті писати брехню про ту ситуацію в якій зброя була застосована, думаю ви те самі роздуплітє.

те саме відноситься і до застосування спецзасобівтаких як гумовий кийок, слозогінний газ, етц. про які нам кажуть
Спеціальні засоби застосовуються у випадках, коли
використано і не дали бажаних результатів усі інші форми
попереднього впливу

інимі словамі неможно просто так взять і застосувать і вже якшо застосував то обізатєльно про поранення або смерть, що сталися внаслідок застосування
спеціальних засобів, працівник міліції зобов'язаний негайно і
письмово повідомити безпосередньому начальникові для сповіщення
прокуророві

шо це означає? а це означає шо кожен мєнт несе персональну відповідальність, як шо він когось кийком привітав і розбив голову то він не може його залишити на землі і бігти бить по голові слєдующєго, а должен постраждалого доставіть для разбіратєльства викликать швидку допомогу і всьо такоє, бо в протівном случає це ненадання допомоги особі, яка перебуває в небезпечному для життя стані крім всього прочєго.
но ми ж з вами розуміємо, шо хлопці грають в піночєта, як їм про нього расказувала совєцка пропаганда і такі мєлочі як закони їх не зупинять шоб отстоять своє законне право на бєззаконіє.

крім того от написано неможна бити палкою по голові, або стріляти гумовими кулями можна тільки з 40 метрыв ы тыльки в нижню частину ніг і це означає, шо як шо куля прилетіла вищє коліна це вже є порушенням, а як що є підтвердження що це було вчинено свідомо, то це звичайний кримінальний злочин. і той хто його вчинив фактом своєї дії стає злочинцем, а той хто його покриває є співучасником.вобщєм гдєто так.

Date: 2014-02-06 14:45 (UTC)
From: [identity profile] vityok.livejournal.com
алілуя
згоден!

Date: 2014-02-06 14:53 (UTC)
From: [identity profile] mamay-m.livejournal.com
мені доставляє коли люди замість подивитися як написано в законах починають переводити на язик понятій
і толкованій в пользу банкующєго.
всьо дуже просто : назвався міліціонером вчи книжку з гріфом "безплатно"

Date: 2014-02-06 15:08 (UTC)
From: [identity profile] vityok.livejournal.com
та да, я то згоден з вами, що міліціонер відрізняється від правопорушника тим, що діє в межах визначених законом, і в жодному випадку не повинен надану законом і конституцією повноваження/владу перевищувати.

тобто, коли Царьов на телевізорі розповідає про геройський беркут, який "вломив" якимось активістам, які блокували їм автобус, сів та поїхав собі далі, то воно то звичайно молодці беркута, що змогли комусь "вломити", але де тоді різниця між ними та ОЗУ?

але я думаю, що зараз так крізь пальці влада дивиться на цей безпрєдел бо (частково) через те, що боїться втратити лояльність бойових загонів до себе. Бо коли беркута побачать, що їх і влада не дуже то підтримує, то може раптом взяти, і розійтись.

Date: 2014-02-06 15:20 (UTC)
From: [identity profile] mamay-m.livejournal.com
взагалі то мєнт який не розуміє що його здадуть начальнікі і тим більше прокурори профнєпрігодєн.є конституція, закони, накази начальників, хто додає щось від себе той вже в тюрмі просто отримав отсрочку тимчасову.
це я опинився в якій то дискусії защітніков тожеграждан і законноізбраного прєзідєнта, які вважають що стріляти в людей можна за якоюсь дєрєктівою, або за те , що хтось кітька місяців тому захопив якусь будівлю, або хтось у кривому розі в когось чимось пожбурив.
в людей нема розуміння про те що існує сукупність об'єктивних та суб'єктивних ознак,
в них світ ділиться на погано в сенсі погано коли сусід гвалтує мою жінку і добре , коли я гвалтую жінку сусіда., да простят мєня хвєміністкі за такий нетолерантинй приклад.

Date: 2014-02-06 14:53 (UTC)
From: [identity profile] krupskij.livejournal.com
паучітільно.

Date: 2014-02-06 14:57 (UTC)
From: [identity profile] mamay-m.livejournal.com
так всьо ж украдєно до нас!
как говорітся "живі по уставу завоюєш чєсть і славу"
бо оті дописи "начальнік міліції разрєшил стрілять в людей" мене повєргают в состояніє правового нігілізма.
я понімаю шо в нас міністр юстіції вчився на палікмахєра, но нада ж фасон тримати

Date: 2014-02-06 16:12 (UTC)
From: [identity profile] gns-ua.livejournal.com
Ну и ещё там момент про спецзасобы стоит отдельно проговорить - что кустарно изготовленная осколочная граната, или кустарно переделанная из светошумовой, это сразу заведомая криминальная статья за незаконное обращение с боеприпасами, а кидать её в людей то вообще. То же самое с бросанием коктейлей в ответ, нету такого спецсредства "бутылка с зажигательной смесью", и бросать её в скопление людей заведомо преступное деяние независимо от обстоятельств.

Date: 2014-02-06 16:19 (UTC)
From: [identity profile] mamay-m.livejournal.com
будь які засоби які не затверджені кабміном не можуть вважатися спєцсрєдствами, а їх застосування то чистий кримінал, але ж в нас вважають, що закон це пріказ камандіра, каторий треба виконать, а потом обжаловать, що є канєшно ж неправдою і результатом того , що правовий рівень так званних бойцов і співпрацівніков нижчин ніж в пастухів з полонини.

але ж в нас главноє кто пєрвим начал, і хто тожегражданє

знов таки це має значення для тьоть із соцсєтєй і не має ніякого значення для прокурора, а особливо для прокурора в Гаагє.

Date: 2014-02-06 17:20 (UTC)
From: [identity profile] testertosterov.livejournal.com
"... в точній відповідності із Конституцією України, зазначеними законами та відомчим наказом. При цьому, в силу ст. 5 Закону України "Про міліцію", ніякі виняткові обставини або вказівки службових осіб не могли бути підставою для будь-яких незаконних дій або бездіяльності .... У зв’язку із виконанням своїх службових обов’язків він, як працівник органу виконавчої влади, також мав право на тимчасове обмеження прав і свобод громадян та їх затримання виключно при наявності передбачених чинним законодавством підстав і в межах своєї компетенції, визначеної, у тому числі, діючим Наказом МВС України № 005цт від 04 червня 1992 року..."
це з вироку Пукачу. Оце б їм зачитували і пояснювали.

Date: 2014-02-06 17:30 (UTC)
From: [identity profile] mamay-m.livejournal.com
саме так
я думаю що мєнти точно знають що і як, і вони сподіваються тільки на свою потрібність і що їх злочини прикриють їх командіри, що так само злочин і прокурори.
це для розуміння тих людей які вважають що будь хто в кого на плечах погони може роздавати якісь накази і діяти як йому заманеться.
але є одне те саме, що коли ця людина у формі скоює злочин, то і ставитися і діяти відносно неї требя як проти злочинця: руками, ногами , залізною трубою (с)

Date: 2014-02-06 17:41 (UTC)
From: [identity profile] hvylya.livejournal.com
ну мені обдаровані лічності доводили, що якщо обмеження використання спецзасобів то постанова Кабміну, а не безпосередньо Закон про міліцію, то в законі нічого такого немає.

Date: 2014-02-06 17:53 (UTC)
From: [identity profile] mamay-m.livejournal.com
Стаття 12 закону про міліцію росказує, що

Забороняється застосовувати заходи фізичного впливу,
спеціальні засоби і вогнепальну зброю до жінок з явними ознаками
вагітності, осіб похилого віку або з вираженими ознаками
інвалідності та малолітніх, крім випадків вчинення ними групового
нападу, що загрожує життю і здоров'ю людей, працівників міліції,
або збройного нападу чи збройного опору.

У разі неможливості уникнути застосування сили вона не
повинна перевищувати міри,
необхідної для виконання покладених на
міліцію обов'язків і має зводитись до мінімуму можливості завдання
шкоди здоров'ю правопорушників
та інших громадян. При завданні
шкоди міліція забезпечує подання необхідної допомоги потерпілим в
найкоротший строк.

і так далєє.

Ясне дєло шо як цілитись і з якої руки бити то написано в конспєктах преподаватєлєй, а не в законі.

July 2016

M T W T F S S
    123
45678910
11121314151617
181920212223 24
25262728293031

Дізнатися більше

No cut tags